Kolokacja serwerów Kolokacja serwerów w nowoczesnym Data Center

Kolokacja na najwyższym poziomie

Utrzymuj swoje serwery w pewnym i bezpiecznym miejscu! Usługa kolokacji świadczona we współpracy z firmą 3S spełnia wysokie standardy klasy Tier III, a dzięki redundantnym źródłom zasilania i instalacjom klimatyzacyjnym zapewnia optymalne chłodzenie i zasilanie wszystkim serwerom Klientów. Niezawodne działanie kolokowanych maszyn zapewnia również wyspecjalizowana grupa techników pracujących przez całą dobę.

Wypełnij formularz

aby otrzymać szczegółową ofertę od konsultanta

Zapoznaj się z ofertą

i wybierz optymalny wariant dla Ciebie

Kolokuj serwery

w jednym z najnowocześniejszych Data Center w Polsce

Nowoczesne Data Center

Obiekt dostosowany jest do wysokich międzynarodowych standardów TIA – 942 klasy Tier III. Wszechobecny monitoring, kontrola dostępu, system przeciwpożarowy oraz ochrona przeciwpyłowa zabezpieczają Twoje serwery przed wszelkimi zagrożeniami zewnętrznymi, a nad ich sprawnością techniczną czuwa zespół wykwalifikowanych specjalistów.

sprzęt
sprzęt
sprzęt
Usługę kolokacji świadczymy we współpracy z 3S Data Center – uznaną marką na rynku usług infrastrukturalnych i telekomunikacyjnych, istniejącą od maja 2011.

Dowiedz się więcej

Podstawowe zalety kolokacji

Zapoznaj się z najważniejszymi korzyściami, jakie niesie za sobą kolokowanie serwerów w bezpiecznym i nowoczesnym Data Center. Wybierz ofertę, którą indywidualnie dopasujemy do poszczególnych maszyn, zmniejszając Twoje koszty do minimum.

sprzęt
sprzęt
sprzęt

Elastyczność i niskie koszty

Warunki oferty dostosowywane są indywidualnie do konkretnych urządzeń Klienta, dzięki czemu nie płaci on ze usługę na podstawie prognoz, ale w oparciu o rzeczywiste zapotrzebowanie.

Wzmocnione zabezpieczenia energetyczne

2 odrębne przyłącza energetyczne od 2 niezależnych dostawców energii, redundantne agregaty prądotwórcze, niezależne zasilanie w każdej z 3 komór gwarantują ciągłość działania serwerów.

Fizyczne bezpieczeństwo obiektu

Data Center znajduje się na terenie zabezpieczonym przez licencjonowaną firmę ochroniarską. Dodatkowo budynek wyposażony jest w systemy antywłamaniowe, systemy kontroli dostępu oraz telewizję przemysłową.

Nowoczesny system chłodzenia

Redundantny i wydajny system chłodzenia Stultz zapewnia idealne warunki termiczne wszystkim serwerom znajdującym się w Data Center.

Nieustanna kontrola zdarzeń i incydentów

Centrum nadzoru serwerowni oraz niezależne help desk pracują codziennie przez 24 godziny na dobę, dzięki czemu monitorowanie i rejestracja serwerów odbywa się na bieżąco w oparciu o system SCADA.

Szczegóły oferty

Wypełnij poniższy formularz, a konsultant firmy 3S skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia pełnej oferty oraz pomoże wybrać odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie.

Obrazek zabezpieczający przed spamem Jeśli nie możesz przeczytać kodu, kliknij tu.

Całodobowe wsparcie klienta

Chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących naszej oferty? Zastanawiasz się, która usługa będzie dla Ciebie najlepsza? Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji codziennie, przez całą dobę.

  • 801 800 700 tel. stacjonarne
  • 12 297 88 70 tel. komórkowe
partnerzy serwery.pl